A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal működését. Anonymizált információkat tartalmaznak.

Analitikai sütik

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Remarketing Facebook

Pomocou služby Facebook poskytujeme remarktingovú reklamu, čím zvýšime relevantnosť reklamy na platformách služieb Facebooku.

Google Remarketing

Google Ads segítségével remarketing szolgáltatást nyújtunk, segítségével Ön célzott reklámokat láthat.

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu SmartsUpp, ktorá odosiela údaje na servery v Českej Republike. Neukladá žiadne osobné údaje, len text ktorý nám odosielate. Viac info na <a href="https://www.smartsupp.com/cs/help/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/" target="_blank">stránke spoločnosti</a>

Pre komunikáciu s Vami používame službu Facebook Messenger, <a href="https://www.facebook.com/business/gdpr" target="_blank">ku ochrane osobných údajov viac info nájdet na tejto adrese</a>.

Mu barca

A Manchester United nyerte a gigászok csatáját! 2023. febr. 24.

Kövesd a Piros7est az X-en is! Kövesd a Piros7est az X-en is!

A Vörös Ördögök az idegenbeli 2-2 után hazai pályán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzték a Barcelonát, és ezzel ők jutottak az Európa-liga legjobb 16 csapata közé, ahol akár a Ferencvárossal is találkozhatnak.

Már az első mérkőzés sem okozott csalódást, döntőbe illő csatát vívott a két gigász, így várható volt, hogy a visszavágó is komoly izgalmakat hoz majd.

Az odavágó elég fordulatosra sikeredett, egy „gyengébb” első félidő után a Barcelona szerezte meg a vezetést, amire a United két góllal válaszolt, a győzelmet végül a katalánok csak kiénekelték a szájukból, így végül 2-2-vel zárult az első felvonás.

Az angolok arra készültek, hogy megtörjék a hosszú évek óta tartó rossz sorozatukat, és visszavágjanak a két elveszített BL-döntőért,

és ehhez mérten is kezdték a találkozót, Bruno Fernandes révén már a 3. percben megszerezhették volna a vezetést, de Ter Stegen komoly bravúrral hárítani tudott.

Innentől kezdve viszont a vendégek vették a kezükbe az irányítást, ami főleg labdatartásban mutatkozott meg, de aztán egy buta hibát követően büntetőhöz jutottak. A meccs elején majdnem gólt szerző Fernandes a tizenhatoson belül rántotta vissza Alejandro Baldét, a játékvezető pedig egyből a tizenegyes pontra mutatott.

A megítélt büntetőhöz Robert Lewandowski állt oda, aki a kapu jobb oldalát vette célba, de a manchesteri kapus is eltalálta az irányt, kapufára is tudta ütni a labdát, onnan viszont befelé pattant a játékszer, így

a 18. minutumban megszerezte a vezetést a Barcelona.

A szünetben Erik ten Hag szükségét érezte, hogy változtasson a csapaton, a roppant gyenge félidőt produkáló Weghorst helyére a sérülésből visszatérő Anthony állt be. A második játékrészt sokkal nagyobb elánnal kezdte a United, aminek elég gyorsan meg is lett az eredménye, Fred a 47. percben kiegyenlített.

A bekapott gól után sem tudott ritmust váltani a Barcelona, a manchesteriek pedig elkapták a fonalat és sokkal veszélyesebben játszottak, mint az ellenfél.

A nagy nyomást végül nem bírták ki a katalánok, 20 perccel a meccs vége előtt megszerezte a vezetést az MU.

Egy olyan támadás után született a gól, amit a legtöbben már valószínűleg temettek, de Shaw másképp gondolta, elsprintelt egy hosszú labdáért, majd a vonal előtt visszasarkazta Fernandesnek, aki szépen vitte befelé, majd bepassszolta Garnachonak.

A fiatal játékos gondolkodás nélkül rá is tüzelte, azt még blokkolni tudták a védők, majd Fred is megpróbálta, így pattant Anthony elé a játékszer, aki gyönyörűen lőtte ki a bal alsót.

A hátralevő időben többször is közel járt az egyenlítéshez a Barcelona, előbb De Gea védett hatalmasat, majd az utolsó percben, amikor már a manchesteri kapuson is túljutott a labda, Varane mentett hősiesen, aminek köszönhetően a hazaiak kivédekezték az offenzívákat és megtartották az egygólos előnyüket.

A Barcelonának sikerült ezen a mérkőzésen hatástalanítania a bombaformában lévő Rashfordot, de a Manchester United és Erik ten Hag megmutatta, hogy mire is képesek csapatként, bárki ellen fel tudják venni a kesztyűt és ezzel a játékkal sokáig menetelhetnek még az Európa-ligában.

A következő ellenfelük akár a Ferencváros is lehet, akik a csoportgyőzelmüknek köszönhetően most a TV-ből nézhették végig a jobbnál jobb párharcokat.