A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Analitikai sütik

Remarketing Facebook

Remarketing Google

Beállítások kezelése Elfogadás
8dbd8663971948b68839b935a6a79a43

Ezúttal Ekler sikerének örülhetünk 2024. ápr. 2.

Kövesd a Piros7est az X-en is! Kövesd a Piros7est az X-en is!

Jeles társaság: Djokovics, Haaland, Verstappen és Ekler.

„A jelölés is felér egy győzelemmel” – nyilatkozta a Magyar Nemzetnek a tokiói paralimpiai bajnok távolugró, Ekler Luca, aki bekerült a sportolók Oscar-díjának is nevezett Laureus-díj jelöltjei közé.

A 2000 óta létező díjat eddig a legtöbb alkalommal – négyszer – a teniszező Roger Federer nyerte el. Az idei gálán ott lesz többek között a 24-szeres Grand Slam-győztes szerb teniszező, Novak Djokovics, a Manchester City BL-győztes norvég labdarúgója, Erling Haaland vagy éppen a Formula–1 háromszoros világbajnoka, a holland Max Verstappen.

A TFSE atlétája 18 év után az első magyar, aki elmondhatja ezt magáról.