A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal működését. Anonymizált információkat tartalmaznak.

Analitikai sütik

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Remarketing Facebook

Pomocou služby Facebook poskytujeme remarktingovú reklamu, čím zvýšime relevantnosť reklamy na platformách služieb Facebooku.

Google Remarketing

Google Ads segítségével remarketing szolgáltatást nyújtunk, segítségével Ön célzott reklámokat láthat.

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu SmartsUpp, ktorá odosiela údaje na servery v Českej Republike. Neukladá žiadne osobné údaje, len text ktorý nám odosielate. Viac info na <a href="https://www.smartsupp.com/cs/help/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/" target="_blank">stránke spoločnosti</a>

Pre komunikáciu s Vami používame službu Facebook Messenger, <a href="https://www.facebook.com/business/gdpr" target="_blank">ku ochrane osobných údajov viac info nájdet na tejto adrese</a>.

2023051426

Két vereséggel kezdte a hoki vb-t a magyar válogatott 2023. máj. 15.

Kövesd a Piros7est az X-en is! Kövesd a Piros7est az X-en is!

Ahogyan az várható volt, a magyar hokisok nem borították a papírformát a jégkorong-világbajnokság A-csoportjának első két fordulójában, de a legfontosabb mérkőzésünk még csak most jön!

A magyar válogatott számára a Dánia elleni összecsapással kezdődött meg a 2023-as világbajnokság, és a fiaink egyáltalán nem vallottak szégyent. A két csapat 2017-ben játszott egymással utoljára, akkora dánok egy könnyed 5-1-es győzelmet tudtak aratni,

tétmérkőzésen pedig 47 éve nem sikerült legyőznünk az északi országot.

A világranglistán tizedik helyet elfoglaló dánok tehát jóval esélyesebbnek számítottak, elég csak ránézni a keretükre, több játékosuk is az NHL-ben tevékenykedik, az utóbbi években pedig a stabil középmezőnyt képviselték az elitben.

Ahogyan az várható volt, a meccs elején a dánok komolyan megdolgoztatták Bálizs Bencét, a magyar kapusnak többször is bravúrral kellett védenie, az első harmad végéhez közeledve azonban már ő is tehetetlen volt. Bartalis kiállítását kegyetlenül kihasználták a dánok, Ehlers vette be a magyar kaput.

Az nagyon látszott, hogy emberhátrányban nem tudjuk felvenni velük a versenyt, a második játékrészben pedig ismét ilyen helyzetben kaptunk újabb gólt. Ezúttal Szabó Bencét küldte ki két percre a játékvezető, Ehlers pedig ismét élni tudott a lehetőséggel.

A harmadik játékrész elején szerencsére akadt öröme a magyar közönségnek is,

Szabó bravúros keresztpassza után Sofron István volt eredményes, akinek ez volt a 70. válogatott gólja.

Sokáig azonban nem örülhettünk az egygólos hátránynak, 8 perccel a vége előtt Poulsen is betalált és ezzel egyben beállította a 3-1es végeredményt is.

A záróharmadban mutatott agilis játékunkat át tudtuk menteni a második mérkőzésre is,

ahol óriási meglepetésre Sofronnak köszönhetően megszereztük a vezetést az Egyesült Államok ellen.

Természetesen már ekkor tudtuk, hogy ennek a gólnak minden pillanatát ki kell élveznünk, mert valószínűleg az USA még így is bedarál majd minket.

Két perccel később jött is az egyenlítő találat, Alex Tuch vette be a Bálizs Bencét helyettesítő Horváth Dominik kapuját. Sajnos még az első harmadban megszerezte a vezetést az amerikai válogatott, Nick Bonino senkitől sem zavartatva a hálóba emelte a korongot.

A második játékrészben sem hagytak minket túl sokat pihenni az amerikaiak, Bonino a harmad elején másodszor is betalált, majd pár perccel az újabb szünet előtt Cutter Gauthier is feliratkozott a gólszerzők közé.

Az utolsó felvonás már nem hozott magyar gólt, amerikait viszont annál többet: előbb Connor Mackey vette be kapásból a magyar kaput, majd Rocco Grimaldi is beköszönt, a 7-1-es végeredményt pedig Luke Tuch állította be.

Szépen kezdődött, de a végére azért keményen érvényesült a papírforma, viszont a java számunkra még csak most jön, hiszen az elitben maradás szempontjából fontos mérkőzések vár ránk.

Kedden Franciaország lesz majd a magyar válogatott ellenfele, akik eddig meglepően jól teljesítenek.

Az első mérkőzésükön hosszabbítás után legyőzték Ausztriát, majd a második fordulóban pontot loptak a dánoktól.