Rég látott számok, de még messze a cél.
A Szlovák Nemzeti Párt elnöke szerint elmarad a várva várt „nagy szlovák Fidesz”, miután a Smer és a Hlas elengedte a kezüket a megyei választások előtt. A nemzetiek vezére a koalíciós partnereit bírálva jelentette be, hogy kénytelenek önállóan indulni.
Lépjünk be a Felvidék bármelyik falu kocsmájába, a harmadik feles után garantáltan elhangzik: „Engem a nagy Újpest vitt volna, csak jött az a combsérülés…” Ismerős? Minden falunak megvan a maga elpuskázott zsenije, akit a kőműves aktimell, a nők és a buli térített le a Népstadion felé vezető útról.