DR. MINISZTERELNÖK ÚR
A brüsszeliták rémálma
2024. márc. 22.
Dr. Miniszterelnök Úr az X-en üzent a brüsszeli Soros-bürökratáknak, hogy ideje lassan csomagolni. Hamarosan jön a nagy nyáreleji konzervatív hadjárat (amolyan hun mintájú kalandozás) ami visszafoglalja tőlük Brüsszelt.
Nem a konzi politikusonak, hanem az egyszerű európai emberek erdekeinek.
Amint az európai szuverenista "hadsereg tábornoka" fogalmaz:
A nemzeti konzervatív, szuverenista és keresztény erők Európa-szerte erősödnek. Mi nem eszméket képviselünk, hanem az embereket. Mi vagyunk a brüsszeliták legrosszabb rémálma. Meg fogjuk nyerni az EP-választásokat idén júniusban és visszafoglaljuk Brüsszelt!
Reméljük, legalább egy "katonát" a maszövi is küldeni tud majd a konzi seregbe.
De ahhoz legalább feleannyira tökösnek kell lennie a felvidéki osztag "parancsnokának", mint a sereg "tábornokának".
#MakeEuropeGreatAgain
National conservative, sovereignist and Christian forces are on the rise all across Europe.
— Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) March 21, 2024
We don’t represent #progressive ideas, we represent the people.
We are the worst nightmare of the #Brussels bureaucrats.
We will win the #EuropeanElections this June and we will… pic.twitter.com/ixYRMKQiHN
Tell Vilmos



