AMMARHA!
A nemzetközi helyzet fokozódik, mint amikor a kígyók kígyóznak...
2026. jún. 23.
Cesare SACCHETTI, az egyetlen újságíró, akivel 100 %-ban azonos módon látjuk a fejleményeket, már régóta:
"Versailles-ban Trump aláírta a megállapodást Iránnal. Washington és Teherán között a cionizmus által kívánt és elrendelt, minden lehetséges eszközzel az iráni kormány megdöntésére törekvő folyamatos feszültség korszaka véget ért. Izrael veresége most papíron visszafordíthatatlan.
Ami a hamis alternatív információkat illeti, amelyek azt állítják, hogy Trumpot "a cionizmus zsarolja", és hogy kitör a harmadik világháború, úgy vélem, ismét egyértelmű, hogy ők nem többek, mint egy fizetett félrevezető csapat, akiket már meg sem lehet különböztetni a mainstream médiától, tekintve Trump elleni folyamatos támadásaikat és az Európai Unió védelmét."
A G7-csúcson Trump Izraelt is „kis partnernek” nevezte.
Azt, aki 70 éven át az amerikai külpolitika valódi döntéshozója volt, ezzel lealacsonyították. Trump világosan közölte Izraellel, hogy kis ország, és hogy nem ad utasításokat az Egyesült Államoknak. Izraelt eltemették.J.D. Vance felszólalt, figyelmezteti Izraelt és kormányát, hogy hagyják abba Trump támadását.
Izrael úgy döntött, hogy az Egyesült Államok ellen fordul.
Ez nem fog jól végződni a zsidó állam számára, amelyet most teljesen elvakított a mindenhatóság téveszméje.
Eközben tömegtüntetés Izraelben: ultraortodox zsidók tiltakoznak a sorkötelezettség ellen Ultraortodox zsidó férfiak dulakodnak a rendőrökkel.
Az ultraortodox zsidók számára a cionista nemzetállam abszurd és ellentétes a tanításokkal. Szerintük a zsidók sorsa az, hogy amint megérkezett a Messiás, ők szétszóródjanak a világban és asszimilálódjanak, mert történelmi feladatuk, mint választott nép, beteljesedett.
Ez igaz.
A fájdalom az, hogy a Messiás 2026 évvel ezelőtt megérkezett és ők nem ismerték föl. Ettől még az álláspontjuk helyes.És közben kormányválság van, Netanjahu meg fog bukni. Közben Hszi Csin Ping beszédet mond, a háta mögött egy nagy térkép, amin Izrael helyén egy új felirat feszít: Palesztina.Hoppá.
A brit páholyok tajtékoznak a dühtől. Közben a britek megtámadtak egy orosz hajót a La Manche-n és Ukrajna a legnagyobb dróntámadást hajtotta végre Moszkva ellen.
Ez provokáció, amivel háborút akarnak kirobbantani, hogy eltereljék a figyelmet arról, hogy Angliában forradalom előtt állnak.
Pete Hegseth hadügyminiszter ma a brüsszeli NATO-központban tart mérföldkőnek számító beszédet. Hegseth kijelentette, hogy ha a többi NATO-ország nem fizeti ki a megállapodások szerinti tagdíjat, Washington a továbbiakban nem járul hozzá a szervezethez.
Az Egyesült Államok világossá tette, hogy készen áll a NATO-ból való kilépésre.
Érik a helyzet.
Forrás: Facebook
Piros 7es



