VÖRÖS PROSZTÓ
A szélkakasunk újra fordult egyet
2025. szept. 6.
Olyan ez a f@szi, mint annó a „Lebo” – mindenhol azt mond, amit a közönsége hallani akar.
Hogy az az esetek nagy többségében egymásnak ellentmond? Ki a kukit érdekel, amikor a cél szentesíti az eszközt? A cél pedig a hatalom (és a miegymás) megtartása...
A g(y)ennyík ma reggel ugyanis ezzel a „vidám” hírrel örvendeztezette meg a szlovenszkói fősodratú hazugsággyár sajtó olvasóit. Íme!
Forrás: Denník N, newsfilter
A bregyo szlovák nyelvet nem, vagy nem igazán kultiválók kedvéért le is fordítjuk, hogy mit körmöltek le Fico és Zselé ungvári randevúja kapcsán.
„Robert Fico támogatta Ukrajna biztonsági garanciáit és EU-csatlakozását. Miután Ungváron megbeszélést folytatott Vologyimir Zelenszkijjel, kijelentette, hogy jószomszédi kapcsolatokat kíván elérni. Az ukrán elnök pedig azt szeretné, ha Szlovákia is egy új biztonsági rendszer része lenne, és energetikai stabilitást ígér orosz olaj és gáz nélkül.”
De azt vajon hogy tervezi a kis zöld ripacs színész, ha a vezetékeket szétbombázták? Szatyorban hozná Pozsonyban az olajat, a gázt meg befőttes üvegben? Csak kerdezem. 🤔🤣
De nála már megszoktuk a hárizást. Ellenben Fico kapcsán egy icipicit bíztunk abban, hogy a harcias hazai nyilatkozatai után ukrajnába is magával viszi a gerincét, de nem. Ez a Robo is csak a régi szélkakas-politikus rebútolt verziója.
Magyarán: hazudik reggel, délben meg este. Mint a többi vörös kollégája...
Stüszi vadász



