A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal működését. Anonymizált információkat tartalmaznak.

Analitikai sütik

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Remarketing Facebook

Pomocou služby Facebook poskytujeme remarktingovú reklamu, čím zvýšime relevantnosť reklamy na platformách služieb Facebooku.

Google Remarketing

Google Ads segítségével remarketing szolgáltatást nyújtunk, segítségével Ön célzott reklámokat láthat.

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu SmartsUpp, ktorá odosiela údaje na servery v Českej Republike. Neukladá žiadne osobné údaje, len text ktorý nám odosielate. Viac info na <a href="https://www.smartsupp.com/cs/help/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/" target="_blank">stránke spoločnosti</a>

Pre komunikáciu s Vami používame službu Facebook Messenger, <a href="https://www.facebook.com/business/gdpr" target="_blank">ku ochrane osobných údajov viac info nájdet na tejto adrese</a>.

Dac slovan554y

Bajnokverés Dunaszerdahelyen! 2024. ápr. 29.

Mészáros Anikó - Magyar Szövetség Mészáros Anikó - Magyar Szövetség

A DAC csapata nyerte a 2023/2024-es szezon utolsó derbijét, a gólgazdag találkozó 5-3-as eredménnyel zárult.

A két együttes legutóbbi összecsapása óta mindössze két hét telt el, akkor a címvédő otthonában értek el gólnélküli döntetlent a sárga-kékek, azzal az egy ponttal pedig a Slovan bebiztosította sorozatbeli hatodik bajnoki címét.

A csallóköziek még mindig versenyben vannak a dobogós helyekért, bár eddig egy lépés távolságból követték a riválisokat,

de mivel a Zsolna legyőzte a Nagyszombat gárdáját, így újra összezsúfolódott az élmezőny.

A dunaszerdahelyiek utoljára a Zólyombrézó kapuját tudták bevenni, azóta viszont sem a Slovan, sem a Rózsahegy ellen nem sikerült betalálniuk, de legalább egyet sem kaptak. A Slovan a bajnoki cím besöprése utána idegenben győzte le a Spartakot, és ugyanerre készültek Dunaszerdahelyen is.

Szerencsére sikerült gyorsan letörölni a mosolyt az arcukról, Matej Trusa szemfüles góljának köszönhetően már a 10. percben előnybe kerültek a hazaiak. A második dunaszerdahelyi találatra sem kellett sokat várnunk,

9 perccel később Vitális bődületes erejű szabadrúgásgóljának köszönhetően már 2-0 volt ide.

Két meccses gólcsend után tehát rendesen beindult a gólgyár Dunaszerdahelyen, a 27. minutumban jött az újabb Trusa-villanás, a DAC csatára éles szögből sem volt rest próbálkozni, amivel a vendégek kapusát is alaposan meglepte, így fél óra játék után már hárommal vezettek a hazaiak.

A fordulás után sem vett vissza a tempóból a tavalyi ezüstérmes, úgy játszottak a dunaszerdahelyiek, mintha döntetlen lenne az állás, ennek az elszántságnak pedig az 56. percben meg is lett a jutalma, Trusa egy szépségdíjas sarkazós góllal tette fel a koronát a teljesítményére.

4-0-s állásnál nem gondoltuk volna, hogy a vége még szoros is lehet, de a címvédő nagyot hajrázva, hat perc alatt visszazárkózott mínusz egyre. Előbb Strelec lőtt bombagólt a 78. percben,

5 perccel később Barseghyan büntetőből volt eredményes, majd jött Tolic fejesgólja.

Szerencsére kilábalt a gödörből a Dunaszerdahely, és a 89. percben végleg eldöntötték a mérkőzés sorsát. A csereként beálló Redzic kapott remek labdát Vitálistól, majd higgadtan lőtt el a kapus mellett, beállítva ezzel az 5-3-as végeredményt.

Nagyon fontos három pontot zsebelt be a DAC, így életben maradtak a dobogós reményeik is, de ehhez a jövő héten hozniuk kell a papírformát,

a tíz meccse nyeretlen Zólyombrézó otthonába látogatnak majd, akiket nem is olyan régen vertek meg 3-1-re.