TE BUZERANT!
FeGyőr olimpiát akar!
2026. máj. 29.
Fekete-Győr András lehet a 2036-os budapesti olimpia megrendezéséért felelős kormánybiztos – már amennyiben igazak az általam kitalált és itt poénból megosztott hírek.
„Mindig támogattam a rendezést, közvetetten már a 2024-es párizsi olimpia előkészítésében is részt vettem” – mondta a a Nolimpia-kampányban ismertté vált politikus.
Az információt Péter Magyar nem erősítette meg, igaz nem is cáfolta.
A 2019-ben „stadion stop” kampányt hirdető Karácsony Gergely az elmúlt hetekben többször is beszélt egy lehetséges budapesti olimpiáról, amihez szerinte új létesítményeket sem kell építeni, mivel rajta kívül szerencsére senki nem vette komolyan a „stadion stop” kampányt.
A bejelentés kapcsán Hegedűs Zsolt táncművészeti, mozgáskoordinációs és egészségügyi miniszter bejelentette, hogy az olimpiai játékok alatt a Momentum Mozgalom logójával ellátott wc-papír lesz majd minden kórházban és rendelőben.
Sulyok Tamás köztársasági elnök a hír kapcsán bejelentette, hogy továbbra sem hajlandó lemondani.
Forrás: Facebook
Piros 7es



