A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal működését. Anonymizált információkat tartalmaznak.

Analitikai sütik

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Remarketing Facebook

Pomocou služby Facebook poskytujeme remarktingovú reklamu, čím zvýšime relevantnosť reklamy na platformách služieb Facebooku.

Google Remarketing

Google Ads segítségével remarketing szolgáltatást nyújtunk, segítségével Ön célzott reklámokat láthat.

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu SmartsUpp, ktorá odosiela údaje na servery v Českej Republike. Neukladá žiadne osobné údaje, len text ktorý nám odosielate. Viac info na <a href="https://www.smartsupp.com/cs/help/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/" target="_blank">stránke spoločnosti</a>

Pre komunikáciu s Vami používame službu Facebook Messenger, <a href="https://www.facebook.com/business/gdpr" target="_blank">ku ochrane osobných údajov viac info nájdet na tejto adrese</a>.

IMG 20230118 201824 1

Fucsovics Marci bejutott a legjobb 32 közé az Australian Openen! 2023. jan. 18.

Kövesd a Piros7est az X-en is! Kövesd a Piros7est az X-en is!

Az ausztrál nyílt teniszbajnokság szerdai játéknapján mindkét még versenyben lévő magyar teniszező pályára lépett: Fucsovics Marci bravúros győzelmet aratott, Bondár Anna számára viszont véget ért egyesben a torna.

A nyíregyházi teniszező nagyon jól ismerte második körös ellenfelét, hiszen korábban négyszer is találkoztak és abból háromszor Marci örülhetett a végén. Tavaly Dohában és Monte Carlóban is le tudta győzni Harrist.

A mostani összecsapást is Fucsovics kezdte magabiztosabban, az első szettben kétszer is elvette a dél-afrikai adogatását, és kevesebb mint 40 perc alatt előnybe is került.

A lendülete a második játszmára is megmaradt, 1:2-nél ismét lebreakelte Harrist, adogatóként pedig ezúttal sem hibázott, mindössze egy breaklabdát kellett hárítania. 6-3-ra nyerte meg a második szettet és duplázta meg az előnyét.

A harmadik játszma már sokkal kiegyenlítettebb csatát hozott, Marci 4:4-nél közel járt ahhoz, hogy ismét elvegye Harris adogatását, a dél-afrikai teniszező azonban jól állta a sarat, 6:5-nél kihasználta egyetlen lehetőségét és megnyerte a harmadik szettet.

A negyedik játszmában mindkettejüknek akadtak gondjai adogatóként, Fucsovics egy maratoni szervagémet nyert meg 2:1-nél, hat breaklabdát is hárítania kellett. Küzdeni akarásának hála nem került hátrányba, sőt a szett végén, a legjobb pillanatban elvette Harris adogatását, majd kiszerválta a mérkőzést.

A harmadik fordulóban az ifjú titán, Jannik Sinner lesz majd Fucsovics ellenfele, akivel szemben szintén pozitív a mérlege, az pedig plusz erőt adhat Marcinak, hogy Grand Slam-tornán kétszer is legyőzte már az olaszt.

Bondár Annának sajnos nem sikerült ilyen jól a második fordulós mérkőzése, pedig a legmagasabban rangsorolt női teniszezőnknek megvoltak a lehetőségei a győzelemre. Anna ellenfele a korábbi Roland Garros-győztes, Jelena Ostapenko volt.

Az első szettben kétszer is breakelőnyben volt Bondár, azonban adogatóként ő sem volt a topon, így végül rövidítésben dőlt el az első játszma sorsa. A tie break is nagyon szorosan alakult, de végül a világranglista 17. helyezettje bírta jobban.

A második szettben is folytatódott az oda-vissza breakelés, amiből ezúttal Bondár jött ki jobban. A magyar teniszező 6:5-nél vette el Ostapenko adogatását, így a lett játékos már nem tudta lereagálni a helyzetet.

A harmadik játszma viszont korántsem úgy alakult, ahogy azt szerettük volna, Ostapenko fikarcnyi esélyt sem adott Annának, és végül 7:6 5:7 6:0-ra megnyerte a 2 óra 36 percig tartó összecsapást.