A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal működését. Anonymizált információkat tartalmaznak.

Analitikai sütik

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Remarketing Facebook

Pomocou služby Facebook poskytujeme remarktingovú reklamu, čím zvýšime relevantnosť reklamy na platformách služieb Facebooku.

Google Remarketing

Google Ads segítségével remarketing szolgáltatást nyújtunk, segítségével Ön célzott reklámokat láthat.

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu SmartsUpp, ktorá odosiela údaje na servery v Českej Republike. Neukladá žiadne osobné údaje, len text ktorý nám odosielate. Viac info na <a href="https://www.smartsupp.com/cs/help/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/" target="_blank">stránke spoločnosti</a>

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu Facebook Messenger, <a href="https://www.facebook.com/business/gdpr" target="_blank">ku ochrane osobných údajov viac info nájdet na tejto adrese</a>.

Hitler tiso clanok W

"K.vanagy Benesezés...." 2026. máj. 18.

Néha egy egyszeri komment többet elmond, mint egy történelemfilozófiai tanulmány...ezért is bátorkodunk egy ilyet hozni a Facebook-dzsungelből, okládképp (csak az oda nem illő szavakat picit javítva).

"A k.rva nagy Bensezésben elmondja valaki , hogy lettSzlovákiából áldozat, a Tisó féle első saját szlovák kormány után, aki velünk ellentétben RÉSZT VETT LENGYELORSZÁG LEROHANÁSÁBAN 1939 BEN?

Bizony a tót csapatok feladata dél felől a Lengyel erők elleni biztosítás volt.

Ugyanaz a mese mint az szovjetek. 

Együtt szövetségben a nácikkal támadták meg a lengyeleket.

Egyébként nem győzöm a fasiztázó oroszokat se rendszeresen helyre rakni ugyanez miatt.

Mondom: 

Drága max annyit mondhattok hogy ketten együtt felgyújtottátok a szomszéd házát, majd összevesztetek a zsákmányon és miután nektek sikerült megkéselni a tettestársat gyorsan el kezdetétek eloltani hogy mire odajönnek a többiek ne legyen gyanús miért vagytok fülig kormosak....... 

Ez a maximum amit elmondhattok a II Vh.-ról. A nagy honvédő a második rész, de volt első rész is. Mire a Németek elfoglalják a második országot addigra ti 5 államot szálltatok meg legalább részben....Finnek, 3 balti és Moldávia az akkori Besszarábia.

Ma 80 éve a II VH kitörését Európai hadszíntéren a történészek a Lengyel hadjáratot tartják kezdő eseményként számon. 1939 szeptember 01 a német invázió kezdetével kezdődik a II Vh Európában a mai értelmezés szerint.

AKKOR A II VH-T EURÓPÁBAN KIROBBANTÓ 3 ÁLLAM:

NÉMETORSZÁG/III BIRODALOM

SZOVJETUNIÓ

SZLOVÁKIA.......

És ezek Benes dekrétumoznak meg fasisztáznak ránk???!

Baszki, mi a megtagadtuk a Németeknek az áthaladást a hátba támadáshoz és támogattuk a lengyelek menekülését!

Egy szaros kelet Szlovákiai felkelés miatt már ez nincs is?

Esküszöm megnézem már mi volt az annyi emlegetik de egy tény a független Szlovákia első tette egy náci szövetségben kirobbantott világháború volt.

Forrás: Facebook