A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal működését. Anonymizált információkat tartalmaznak.

Analitikai sütik

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Remarketing Facebook

Pomocou služby Facebook poskytujeme remarktingovú reklamu, čím zvýšime relevantnosť reklamy na platformách služieb Facebooku.

Google Remarketing

Google Ads segítségével remarketing szolgáltatást nyújtunk, segítségével Ön célzott reklámokat láthat.

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu SmartsUpp, ktorá odosiela údaje na servery v Českej Republike. Neukladá žiadne osobné údaje, len text ktorý nám odosielate. Viac info na <a href="https://www.smartsupp.com/cs/help/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/" target="_blank">stránke spoločnosti</a>

Pre komunikáciu s Vami používame službu Facebook Messenger, <a href="https://www.facebook.com/business/gdpr" target="_blank">ku ochrane osobných údajov viac info nájdet na tejto adrese</a>.

Nyitókép

Mi is történt az NB1 6. fordulójában? Lássuk! 2022. szept. 3.

Mészáros Anikó - Magyar Szövetség Mészáros Anikó - Magyar Szövetség

Puskás Akadémia – Mezőkövesd Zsóry

A hétközi forduló Felcsúton kezdődött meg, ahol a két sárga-kék gárda csapott össze egymással. A hazaiak kezdőjében ott volt a felvidéki Urblik József is. A játék nagyon kiélezett párharcot hozott, a Mezőkövesd többször is megszerezhette volna a vezetést, azonban a helyzetek rendre kimaradtak. A mérkőzés 58. percében Drazicot Bobál Gergely váltotta, így ismét újra együtt játszhattak a „Bobál tesók”. Hornyák Zsolt a 76. percben megtette, amit meg kellett, Zahedi helyére beküldte Favorovot, aki az első labdaérintéséből gólt is szerzett.

1

Forrás: Faki photo

Ezt követően a matyóföldi alakulat hiába próbált több helyzetet kialakítani és támadóbb szellemben futballozni, az egyenlítés nem sikerült, így a Puskás otthon tarthatta a 3 pontját és elindult újra felfelé a tabellán.

ZTE - DVSC

Igazi gólparádéra sikeredett a Zalaegerszegi kedd. Az alaphangot Németh Dániel gólja adta meg már a 6. percben, amikor gyönyörűen átemelte a vendég kapust, Hrabinát. Ez maradt is a félidei eredmény, azonban a második félidőre kiszakadt a gólzsák. Előbb a DVSC Deslandes góljával egyenlített egy szögletet követően, majd erre a hazaiak 3 góllal is válaszolni tudtak Lesjak, Ikoba és Gergényi által. A mérkőzés itt el is dőlt, úgy tűnt a debreceniek védelme teljesen összeomlott. Ugyan a vendégeknek a hosszabbításban még sikerült szépíteniük egy Bévárdi bombával, de a pontszerzésre szinte esélyük sem volt.

Paks – Kisvárda

A két gólerős, támadó focit játszó csapattól szintén egy sokgólos mérkőzést vártunk. A gólgyártást a 17. percben kezdte meg Navratil, Karabeljov gyönyörű passzát követően. A 24. percben szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, melyet Camaj gyönyörűen helyezett a rövid felső sarokba. A kapufa segítségével a kapusról a hálóba pattant a labda. Ezzel az eredménnyel jött el a térfélcsere. A második félidő elején egy várdai szöglet után ismét gól született, Karabeljov piszkálta a hálóba a labdát Camaj beadását követően. A vendégek így már 3 góllal vezettek, de ekkor sem álltak le és támadtak tovább. A Paksnak a 63. percben sikerült szépítenie egy Windecker fejessel azok után, hogy pár perccel előtte kihagyta a kihagyhatatlant. Mindkét csapat próbált nyílt támadófocival több gólt szerezni, ám a kapusok mindig a helyükön voltak, így maradt az 1:3-as eredmény.

MOL Fehérvár – Kecskemét

A MOL Fehérvár eddig a kettős megterhelés miatt elég nehézkesen kezdte a bajnokságot, a szurkolók már várják, hogy újra a dobogóközelben legyen a csapat, ne pedig a kieső helyek valamelyikén. A 31. percben Belényesi hibáját követően Kodro tudott meglódulni a bal szélen, majd egy centire pontos beadást követően Nego a kapuba vágta a labdát megadva a magabiztosságot a hazai csapat számára.

2

A hazaiak azonban nem sokáig örülhettek, a 40. percben jött az egyenlítés Rockov óriási, szilveszteri bakikba illő hibája után Katona Bálint köszönte szépen és bepasszolta a labdát az üres kapuba. A pontot az i-re a 90. percben sikerült feltennie a MOL Fehérvárnak. Egy szögletet követően Stopira bólintott gyönyörűen a kapuba. A Kecskemét ugyan tisztesen helytállt, de ezzel az eredménnyel eljött a szezon első veresége is.

Vasas – Ferencváros

A 6. fordulóban zajló 2 fővárosi derby egyike. A meccset jobban kezdték a vendégek, Holender labdavesztését követően Laidouni Zachariassennek passzolt, akinek a lövésébe Otigba beleállt, a megpattanó labda azonban a kapust átugratva a kapuban landolt, így a 17. percben már meg is szerezték a vezetést.

3

A Vasasnak ugyan sikerült bevennie Bogdán kapuját, igaz egy hazai láb segítségével, azonban a VAR les miatt érvénytelenítette a gólt. A térfélcserét követően Jovának rengeteg védenivalója volt, a játék szinte csak a Vasas térfelén játszódott. Az angyalföldieknek egy kaput eltaláló lövésre sem futotta a második játékrészben, ugyanúgy a vendég zöld-fehérek sem tudtak betalálni a sok támadás ellenére, így maradt az eredmény 0:1

Honvéd – Újpest

Az igazi kiesés ellen küzdők rangadójaként jött ez a mérkőzés, mindkét csapatnak szüksége lett volna a 3 pontra. Ugyan mindkét csapat alakított ki magának helyzeteket, de egyik csapat sem volt gólerős formában.

4

A játékosok és nézők vitatták Berke tevékenységét, mikor Kuusk kézzel ért a labdához a tizenhatoson belül, ám a bíró mégsem ítélt büntetőt még a VAR vizsgálat után sem. Ha pár éve a bajnok Honvédnak azt mondja valaki, hogy néhány év múlva kaput eltaláló lövés nélkül fogtok meccseket játszani, valószínűleg hülyének nézik, de most ez a helyzet, valami nagyon nincs rendben sem Kispesten, sem Újpesten, ám a hibát lehet nem a játékosok között kell keresni. Az Újpestre pedig a kispesti döntetlen után vár a Derby. Vajon képesek lesznek magukat összeszedni Magyarország legnevesebb labdarúgócsatájára? Vasárnap meglátjuk.