A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Ezek a sütik biztosítják a weboldal működését. Anonymizált információkat tartalmaznak.

Analitikai sütik

Szolgáltatásaink javítására szolgál. Google Analytics anonym információkat gyűjt az Ön által látogatott oldalakon

Remarketing Facebook

Pomocou služby Facebook poskytujeme remarktingovú reklamu, čím zvýšime relevantnosť reklamy na platformách služieb Facebooku.

Google Remarketing

Google Ads segítségével remarketing szolgáltatást nyújtunk, segítségével Ön célzott reklámokat láthat.

Konverzie kampaní

Pre vylepšenie naších služieb a užívateľského zážitku, zaznamenávame vykonávanie cieľov naších zákazníkov a podľa doho upravujeme webovú stránku aby tieto ciele boli čo najrýchlejšie vykonávateľné.

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu SmartsUpp, ktorá odosiela údaje na servery v Českej Republike. Neukladá žiadne osobné údaje, len text ktorý nám odosielate. Viac info na <a href="https://www.smartsupp.com/cs/help/ochrana-osobnich-udaju-gdpr/" target="_blank">stránke spoločnosti</a>

Chat na webovej stránke

Pre komunikáciu s Vami používame službu Facebook Messenger, <a href="https://www.facebook.com/business/gdpr" target="_blank">ku ochrane osobných údajov viac info nájdet na tejto adrese</a>.

69926741 e28a262a61340c68c4a6f66340801691 wm

Nyílt levelet tett közzé Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya: A NER nagyvállalkozóinak most fizetniük kell 2026. jún. 23.

Nyílt levélben szólította fel a magyar nagytőkéseket a konzervatív média megmentésére Navracsics Tibor korábbi miniszter és Ferencz Orsolya volt űrkutatási biztos. Szerintük a jobboldali sajtóban zajló elbocsátások családok megélhetését sodorják veszélybe, ezért a nemzeti tőkéseknek most kötelességük finanszírozni a konzervatív médiát, és munkát biztosítani az állásukat vesztett szakembereknek.

„A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését” – olvasható abban a nyílt levélben, amelyet kedden tett közzé Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa. A Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya Facebook-oldalán egyaránt olvasható levélben az áll, hogy az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában tömeges elbocsátások zajlottak, családok egzisztenciája, emberi sorsok kerültek válságba.

Tömeges leépítések vannak

„Úgy véljük, nemcsak addig kell polgári értékrendet valló patriótának lenni, amíg könnyű, hanem akkor is, amikor nehéz. Sőt, akkor kell csak igazán kitartani az értékeink mellett.” Majd kifejtették, hogy a nemzeti tőkések a magyar vállalatok preferálásának korábbi kormányzati programja révén hatalmas vagyonokra tettek szert, sokszor kellett egyes nagytőkések viselkedése miatt tartania a hátát a havi fizetésből élő jobboldaliaknak, így a sajtó munkatársainak is.

„Arra kérjük hát a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához! Továbbá elvárjuk, hogy a média világában most állásukat vesztett szakemberek számára azonnal kínáljanak munkát, helyzetük megoldásában érdemben vállaljanak felelősséget!” – írják a nyílt levélben.

Ahogy korábban már írtuk, jelentős átalakítás zajlik a Mediaworksnél. A napokban a kiadó rendkívüli állománygyűlést hívott össze, amelyen a munkatársakat a szervezetet érintő változásokról tájékoztatták. Az átalakítások tömeges leépítésekkel jártak együtt, emellett több ismert kiadvány megszűnését is bejelentették.

Múlt hétfőn délelőtt tíz órára rendelték be a Mediaworks munkatársait, és információink szerint mintegy 180 munkavállalót érinthetett a tömeges leépítésről szóló döntés.

A cégcsoport több ismert kiadványát is megszüntette. A Bors mellett több megyei lap is eltűnik a piacról, amivel évtizedes médiamárkák története ér véget. Az összes munkavállalóját elbocsátja a Pesti Srácok. A döntés egy hónap múlva lép hatályba. Huth Gergely ugyanakkor azt mondta, még nem biztos, hogy a lap megszűnik, mert tárgyalások folynak arról, hogy olvasói támogatással tovább működhessen.

Forrás: index.hu