A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Analitikai sütik

Remarketing Facebook

Remarketing Google

Beállítások kezelése Elfogadás
Mihályfi Farkas Viktória

Új csillag születőben: Mihályvári-Farkas Viktória szenzációs úszással ezüstérmes 2022. aug. 15.

Kövesd a Piros7est az X-en is! Kövesd a Piros7est az X-en is!

Nem szakadt meg a sorozat, hétfőn sem maradtunk érem nélkül a római vizes Európa-bajnokságon!

Mihályvári-Farkas Viktória kihozta a maximumot az 1500 méteres gyorsúszás döntőjéből.

Simona Quadarella tempójára egyszerűen nem volt ma ellenszer, az olasz úszó 8 másodperces fölénnyel nyerte meg a finálét. A 18 éves magyar lány, ahogy ígérte, nem rontott neki a távnak, szépen lépésről lépésre építette fel az úszását, aminek egy nagyszerű ezüstérem lett a jutalma. A dobogó legalsó fokára a másik olasz Martina Caramignoli állhatott fel.

A másik magyar érdekeltségű döntőben nem jött össze a bravúr, a Németh Nándor, Szabó Szebasztián, Pádár Nikoletta, Molnár Dóra összeállítású mix gyorsváltó a hetedik lett.

Kedden komoly aranyesélyeink lesznek, hiszen 200 pillangón toronymagasan Milák Kristóf a favorit, de akár a dupla magyar éremszerzés is benne van a pakliban, mert Milák mellett Márton Richárd is ott lesz a fináléban. Ricsi a negyedik legjobb idővel kvalifikálta magát a döntőbe.

Női 200 vegyesen is két magyar lánynak szurkolhatunk majd, Hosszú Katinka a 98. felnőtt érméért száll versenybe. A saját elődöntőjében az utolsó hosszon a szám címvédőjét, Anastasya Gorbenkót lehajrázva lett futamgyőztes, és végül a harmadik legjobb idővel került a fináléba.

Hosszú mellett Sebestyén Dalmának is sikerült a döntőbe jutás, éppen befért a legjobb nyolcba.