A Piros7es az ön hozzájárulását kéri adatainak az alábbi célokra történő felhasználásához

A Piros7es weboldala sütiket használ a weboldal működtetése, használatának megkönnyítése, a weboldalon végzett tevékenység nyomon követése és releváns ajánlatok megjelenítése érdekében. A javasolt beállítások elfogadásával minden sütit engedélyez a legoptimálisabb felhasználói élmény érdekében.

Technikai sütik

Analitikai sütik

Remarketing Facebook

Remarketing Google

Beállítások kezelése Elfogadás
Dac

Kijutott a nemzetközi porondra a DAC 2022. máj. 30.

Kövesd a Piros7est az X-en is! Kövesd a Piros7est az X-en is!

A Fortuna Liga utolsó tétmeccsén óriási csatában a dunaszerdahelyi srácok 2:1-re legyőzték Trencsén csapatát.

A kilátogatók egy harcos csapatot láthattak a pályán. Jó hangulat, jó iramú meccs, győzni akaró focisták. A sárga-kékek már az első félidőben megszerezték a vezetést, így 1:0-ás eredménnyel végződött az első félidő. A második félidőre a trencséni csapat rá tett még egy lapáttal, és sikerült is egyenlítő gólt szerezni, de a hajrában a hazaiak feltették az i-re a pontot.

Mondhatni az esélyegyenlőség mindvégig meg volt, mindkét csapat 12 a 12 ellen játszott. A vendégeket a bíró sporttárs részrehajló ítéletei segítették, a hazaiakat pedig az 5287 jegyet váltó szurkoló hajszolta a győzelembe.

A végeredmény: DAC-Trencsén 2:1.

Idén is láthatjuk kedvenceinket nemzetközi kupaszereplésen. Sorsolás június közepén, az első forduló mérkőzéseit júliusban játszák majd.