Szerelem első rázásra 2025. aug. 26.
„A brutális orosz invázió kezdete óta az egyesült 🇪🇺Európa 🇺🇦Ukrajina oldalán áll. Addig fogjuk támogatni Önöket, amíg az szükséges ahhoz, hogy igazságos és tartós békét érjünk el.”
Egyesült? Mióta? Vagy ez már az Egyesült Európai Államok előszele lenne?
„Nehéz idők járnak; csak Ukrajna dönthet saját sorsáról, de Ukrajna mindig számíthat Európára.”
Írja a Libernyák Birodalmi Bizottság.
Jaja, ahogy mi, uniós tagként is számíthatunk az unnyijóra, amikor az eszelős zubnonyos autokrata farokzsonglőr szétlöveti a Druzsbát...
Ez aztán a barátság... (Druzsba = Barátság)
Ezt az egész farizeusságot inkább nevezném qva nagy szényennek, (nedves) kedves, Ursula nővér!
🍆💦😝🤣🥳😡🤬🤮
Kuoni pásztor



