Az egy órás évértékelőre a válasz helyett csak nagyképű okoskodásra és zavaros lejáratási kísérletre futotta.
A baj nem az, hogy ilyen hülyeségekkel állnak elő, hanem hogy a lakosság egy jelentős része még így is rájuk szavaz.
Most már nyugodtan alhaltunk.
Tegye fel a kezét, aki hétfő reggel nem erre a hírre várt!