Gyík, Edo!
A kormányra nem igen számíthat senki, az EU-ra meg végképp.
A Szövetség – Aliancia nem állt ki Orbán Viktorért és a magyarságért ezen a héten. Sem.
Matovič bajban.
...hátha kifizeti helyettük.
Csöbörből vödörbe.
Most a Szövetség – Aliancia (agyarak, nemtetszések, égi egók)
Esetleg: nem az infláció nagy, gyerekek, hanem a peňaženka vékony!