A következő tüntetéseiken szerintem lesz tömeges transzba esés is.
... tovább is van, mondjam még?
A politológusnak eddig még nem igazán sikerült eltalálnia, mi fog történni, de most kivételesen igaza lehet?
Következő írásunk 18 éven aluliaknak, tampont használó berlini „férfiaknak”, szivárványos fuszekliban mászkálóknak és mindentudó antivaxereknek nem ajánlott!
Támogatásból legyen a szuvenír szivárvány!
A Demokrata Párt már nagyon szeretné elvinni a békét és a demokráciát Kelet-Európába.