Bolondokat küldtek a nyakunkra!
Grat, Ursula!
Az USA leállítaná a kelet-európai országok katonai támogatását!
De ki a f@szom ez a KURBLI? 🤣🤣🤣
Ki lehet sminkelni a vízi hullát, de minek?
Esetleg próbálkozzanak a „lampeszódás agysebészekkel”, hátha... 🤣
Hoppácska!
Megvilágosodott.
Végre valaki kerek perec ki merte mondani, hogy a csicska, Soros-bérenc „firkász” nem politikus!
Zselének ebben a partiban nem osztanak lapot, ahogy a vágyvezéreltelt brüsszeli és „hajlandó” okostojásoknak sem!
Egységes fellépésre hívják a nemzeti és etnikai közösségeket a kisebbségi jogok védelmében.
Szerintetek?
A „magyar” temus Gréta-klón tényleg kivételes.
Legyen minden úgy, ahogy azt a Jóisten megteremtette és intézi, azaz, ahogy „köll”!🙏
Így jár, aki nem szavazza meg a 18. szankciós csomagot!
Olyan jó, hogy vagy nekünk. Szeretünk.